Videoda Yüz Değiştirme [En İyi 4 Uygulama]

Videoda yüz değiştirme uygulamaları arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bu yazımızda listelediğimiz uygulamalar sayesinde video da yer alan yüzleri kolayca değiştirebilirsiniz. Bilgisayarda profesyonel yazılımlarla yapılınca saatler alabilecek olan bu işlemi telefonunuzda video da yüz değiştirme programı kullanarak 1 dakikada halledebilirsiniz. Listemize dahil ettiğimiz tüm uygulamalar yapay zeka destekli olduğundan dolayı her seviyeden kullanıcı tarafından kolaylıkla öğrenilebilir. Hazırsanız en iyi 5 videoda yüz değiştirme uygulaması listemize başlayalım.

1-Reface

videoda yüz değiştirme

Videoda yüz değiştirme uygulamaları listemize kategorisinin en popüler uygulaması olan Reface ile başlıyoruz. Reface google play mağazasında kullanıcılardan 100 milyondan fazla indirme ve 4.4 değerlendirme puanı almış. Bu uygulama sayesinde yüzünüzü kolaylıkla sevdiğiniz gif veya videolara ekleyebiliyorsun. Ayrıca ünlü resimlere yüzünüzü ekleyerek hareketlendirebiliyorsunuz. Uygulamanın özellikleri video ve resim düzenlemekle bitmiyor. Yapay zeka teknolojisi sayesinde sesinizi de ünlü resim ve videolara ekleyebiliyorsunuz. Uygulamanın keşfet bölümü sayesinde eğlenceli videolar için ilham alabilirsiniz. Reface, büyük bir rakip çıkana kadar bu sektörün en iyisi olmaya devam edecek gibi görünüyor.

2-FaceMagic

videoya yüz ekleme programı

Listemize bu alanda başarılı olan FaceMagic uygulaması ile devam ediyoruz. Uygulama kullanıcılardan 1 milyondan fazla indirme ve 3.9 değerlendirme puanı almış. Uygulamanın AI tabanlı teknolojisi sayesinde istediğiniz fotoğraf ve videolarda yer alan yüzleri kendi yüzünüzle bir kaç dokunuşla değiştirebiliyorsunuz. FaceMagic uygulamasının yüzde değiştirme özelliği tek bir yüz ile de sınırlı değil. Video da yer alan birden fazla yüzü değiştirebilirsiniz. Oluşturduğunuz videoları sevdiklerinize şaka yapmak veya sosyal medya da paylaşmak için kullanabilirsiniz. Uygulamanın öneri özelliği sayesinde internette popüler videoları kolaylıkla görebilirsiniz.

3-Facemix

Facemix videoda yüz değiştirme listemizin 3.sırasında yer alıyor. Bu uygulama sayesinde yüzünüzü viral olmuş bir videoya kolayca koyabilirsiniz. Facemix uygulamasında diğer uygulamalardan farklı olarak yüzünüzü yapay zeka yardımıyla değiştirebilirsiniz. Örneğin cosplay bölümü sayesinde sevdiğiniz karaktere bürünmek çok kolay. Farklı bir milletten olsaydım nasıl görünürdüm diye mi merak ediyorsunuz ? Facemix size bunu öğrenme fırsatı da sunuyor. Etnik kostüm bölümüne yüzünüzü yüklemeniz yeterli. Sonuç olarak facemix ekstra özellikleriyle tercih edilebilir bir videoda yüz değiştirme uygulaması.

4-Mivo: Yüz nakli & MV yapımcısı

Listemizin son sırasında Mivo studio tarafından geliştirilen Mivo uygulaması bulunuyor. Mivo sadece bir videoda yüz değiştirme uygulaması değil. İçerisinde gelişmiş bir video düzenleme bölümü de barındırıyor. Bu uygulama sayesinde hem yüzünüzü bir videoya ekleyip hem de o videoyu özel efektlerle düzenleyebiliyorsunuz. Dahili müzik ekleme özelliğiyle de harika bir müzik videosu oluşturabilirsiniz. Geçiş efektleriyle birden fazla videonuzu birleştirebilirsiniz.

Bu yazımızda en iyi 4 videoda yüz değiştirme programını listeledik. Sizin kullanmayı en sevdiğiniz uygulama hangisi ? Bu listeye eklemek istediğiniz bir uygulama var mı ? Yorum yazarak paylaşabilirsiniz. Bu yazımızdan sonra şunları da okumanızı tavsiye ederiz;

Yorum yapın