Video İzleyerek Para Kazanma Uygulamaları [2023]

Video izleyerek para kazanma uygulamaları sayesinde evinizde otururken para kazanabilirsiniz. Bu uygulamalarda para kazanmak için sadece internet bağlantısına sahip bir akıllı telefonunuzun olması yeterlidir. Bu uygulamalar size reklam görevi verirler ve siz reklam videosunu izledikçe para kazanırsınız. Aynı zamanda uygulamalarda oyun indirme, anket doldurma gibi para kazanma yolları da bulunuyor. Bu tarz uygulamalarda çok miktarda para kazanamazsınız fakat öğrenciyseniz günlük harçlığınızı çıkarabilirsiniz. Eski bir telefonunuz varsa ve boşta duruyorsa video izleyerek para kazanma uygulamaları yükleyerek gelirinizi artırabilirsiniz. Bir uygulamayı indirmeden önce mutlaka yorumlarını okuyarak ödeme yapıp yapmadığını kontrol etmelisiniz.

Reklam İzleyerek Para Kazandiran Uygulamalar

Bu yazımızda sizler için en iyi video izleyerek para kazanma uygulamaları listeledik. Bazı uygulamalar hem iphone hem android telefonlarda bulunuyor. Bazı uygulamalar ise sadece android telefonlara indirilebiliyor. Uygulama isimlerinin Google play mağazasına veya apple app store’a yazarak indirebilirsiniz. Listemizi oluştururken iyi değerlendirme puanına sahip uygulamaları seçsek de zamanla uygulamalar ödeme yapmamaya başlayabiliyor. Bu yüzden bir uygulamaya kaydolmadan önce güncel yorumlarına bakmanızı öneririz. Bunu yaparken yabancı isimlere sahip kullanıcıların yazdıkları yorumları dikkate almamalısınız. Çünkü bazı geliştiriciler uygulaması için sahte yorumlar satın alabiliyorlar.

1-Cointiply 

Video izleyerek para kazanma uygulamaları
Reklam izleyerek para Kazanma uygulaması

Video izleyerek para kazanma uygulamaları listemizin ilk sırasında cointiply bulunuyor. Bu uygulama adından da anlaşılacağı gibi bitcoin ile ödeme yapıyor. Çoğu uygulama paypal ile ödeme yaptığından ve paypal bu yazıyı yazdığımız sırada ülkemizde kullanılmadığından bu uygulamayı ilk sıraya koyduk. Cointiply  bitcoin ile para çekmenin yanında ltc, doge veya dash ile de kazancı çekme seçeneklerini sunuyor. Bu uygulama ile kısa reklam videoları izleyerek, günlük giriş yaparak oyun oynayarak ve anket doldurarak para kazanabilirsiniz. Uygulama içinde burada saymadıklarımızla beraber 20 adet para kazanma kategorisi var.

Cointiply google play mağazasında 500 binden fazla indirilmiş ve 4.6 kullanıcı değerlendirme puanı almış. Geliştiricisinin verdiği bilgilere göre bu zamana kadar 12 milyondan dolardan fazla parayı kullanıcılarına ödemiş. Ayrıca dünya çapında toplam 3 milyondan fazla kişi bu uygulamaya üye olmuş. Ortalama bir kullanıcının cointiply sayesinde aylık kazandığı para ise 30 dolar civarında. Kullanıcı yorumlarına göre uygulama ödemelerde sıkıntı çıkarmıyor. Eğer kripto para ile ödeme yapan video izleyerek para kazanma uygulamaları arıyorsanız bu uygulamayı denemenizi tavsiye ederiz.

2-Para Kazan ve Nakit Ödüller Al

Reklam izleyerek para kazanma Yorumları
Telefondan para kazanma uygulamaları

10 milyondan fazla indirme ve 4.6 puana sahip para kazan ve nakit ödüller al uygulaması ile video izleyerek para kazanma uygulamaları listemize devam ediyoruz. Mode mobile tarafından geliştirilen bu uygulama paypal, hediye kartları ve fiziksel ödüllerle ödeme yapıyor. Paypal Türkiye’de kullanılamadığından sadece hediye kartı veya akıllı saat gibi ödüllerle ödeme alabilirsiniz. Ödüllerde gümrük vergisi ve kargo ücreti ödemeniz gerekiyor. O yüzden nakit kazanç isteyen kullanıcılar için pek tercih edilebilir değil fakat gene de bir şans verebilirsiniz.

Bu uygulama diğerlerinden farklı olarak müzik dinlediğiniz için ödeme yapıyor. Binlerce radyo kanalından birini arka planda açık tutarak kazanç sağlayabiliyorsunuz. Bunun yanında reklam videolar, anketler, uygulama indirme seçenekleriyle de para kazanabilirsiniz. Telefonunuzun kilit ekranına reklam yerleşimi izni vererek kazancınızı artırabilirsiniz. Uygulamanın geliştiricileri ortalama bir kullanıcının bu uygulama ile yıllık 600 dolar kazanabildiğini söylüyor.

3-Param Olsun

android de para kazanma
Görev yap para kazan uygulaması

Video izleyerek para kazanma uygulamaları listemizin 3. sırasında Cüneyt Çalışır tarafından geliştirilen param olsun uygulaması var. Uygulama 100 binden fazla indirilmiş ve kullanıcılarından ortalama 3.9 puan almış. Param olsun, uygulamasını diğer uygulamalardan farklı kılan şey sosyal görev platformu olmasıdır. Ayrıca yerli bir uygulama olduğundan dolayı ödeme yöntemlerinde bir sıkıntı yoktur. Ödeme talebi oluşturtup her pazartesi ödemenizi kolayca alabilirsiniz.

Bu uygulama ile video izleyerek para kazanmak istiyorsanız uygulama içinde yer alan youtube, tiktok, instagram ve twitch kategorilerine bakabilirsiniz. Bu sitelerde yer alan görev videolarını izleyerek ve canlı yayınlara katılarak para kazanabilirsiniz. Kazancınızı artırmak için video beğenme, yorum yapma, hesabı takip etme gibi görevleri de yapmanızı öneririz. Bu uygulamanın verdiği video izleme görevleri reklam videoları değil gerçek kullanıcıların oluşturdukları videolar olduğundan görev yaparken sıkılmıyorsunuz. Ek gelir arayanlara bu uygulamayı denemelerini tavsiye ederiz.

Video izleyerek para kazanma uygulamaları listemizin sonuna geldik. Bu listede sadece 3 adet uygulama paylaştık çünkü bu tarz uygulamaların çoğunluğu Türkiye’ye ödeme yapmıyor. Bu yüzden bir uygulamayı indirmeden önce ödeme yöntemlerini mutlaka kontrol etmelisiniz. Bu yazımızdan sonra şunları da okumanızı tavsiye ederiz;

Görev yap para kazan nedir?

Görev yap para kazan uygulamaları her tamamladığınız görev için size ödeme yapar. Bu görevler genellikle bir hesabı takip et, gönderiyi beğen, video izle gibi sosyal medya görevleri olur.

Like para kazandırıyor mu?

Like tiktok gibi kısa videolar paylaşılan bir sosyal medya platformudur. Like ile video izleyerek değil ama video paylaşarak para kazanabilirsiniz. Para kazanabilmeniz için binlerce takipçiye ulaşmanız gerekmektedir.

Yorum yapın