En İyi 5 Telefon İçin Vpn Uygulamaları

Telefon için vpn uygulamaları kullanarak internette kişisel bilgilerinizi koruma altına alarak gezinebilirsiniz. Ayrıca erişimi engellenmiş internet sitelere de mobil için vpn uygulamalarını kullanarak erişebilirsiniz. Peki en iyi mobil vpn uygulamaları hangileri ? Bu yazımızda 5 adet telefon için vpn önerisi listeledik. Hazırsanız listemize başlayalım.

Telefon Vpn Uygulamaları

Listemizde bulunan uygulamaların tamamı ücretsiz kullanma imkanı sunsa da daha iyi bir bağlantı hızı için ücretli abonelik almanız gerekiyor. Eğer aktif olarak vpn kullanıyorsanız bir uygulamanın yıllık üyeliğini almanızı tavsiye ederiz. Unutmamanız gerekir ki vpn uygulamaları asla verilerini tam olarak gizlemez ayrıca bazı telefon vpn uygulamaları kayıt tutabilir. Bir vpn uygulaması satın almadan önce kullanıcı sözleşmelerini iyice okumalısınız. Bazı mobil vpn uygulamaları diğerlerine göre çok az kayıt tutma politikası uygular.

1-VPN – Super Unlimited Proxy

telefon için vpn

Telefon için vpn listemizin ilk sırasında VPN Super Inc tarafından geliştirilen VPN – Super uygulaması bulunuyor. Bu uygulama google play uygulama mağazasında 50 milyondan fazla indirme almış ve 4.8 kullanıcı değerlendirme puanına sahip.

Öncelikle, “VPN – Super Unlimited Proxy” tamamen ücretsiz bir telefon için vpn hizmeti sunuyor. Kullanıcılar sınırsız bant genişliğinin keyfini çıkarabilirler, bu da online deneyiminin kesintisiz ve hızlı olacağı anlamına geliyor. Uygulamanın vurguladığı “süper hızlı ve yüksek VPN hızı” özelliği, videoları izlerken veya filmleri izlerken yaşanabilecek gecikmeleri çok düşük seviyede olmasını sağlıyor.

Güvenlik söz konusu olduğunda, uygulama, kullanıcıların güvende hissetmelerini sağlamak için bir dizi önlemlere sahip. Kişisel bilgilerin korunması ve WiFi güvenliği, bu uygulamanın öne çıkan özelliklerinden. Kullanıcıların kayıt olmasını veya giriş yapmasını gerektirmeyen bu telefon vpn uygulaması, kullanıcılara anında ve kolay bir erişim sunuyor. Bir VPN ağına bağlanmanız için yalnızca bir dokunuş yeterlidir.

Uygulama aynı zamanda kullanıcıların hangi uygulamaların VPN üzerinden çalışacağını seçmelerine izin veriyor, bu da özellikle sadece belirli uygulamalarda vpn kullanmak isteyenler için büyük avantaj.

2-NordVPN

telefon vpn

Nord telefon için vpn uygulaması ile listemize devam ediyoruz. Nord Security tarafından geliştirilen bu mobil icin vpn uygulaması 50 milyondan fazla kez indirilmiş.

NordVPN, kullanıcılarına internet üzerinde tam bir gizlilik vaat ediyor. Uygulamanın güçlü kayıt tutmama politikası, ziyaret ettiğiniz web sitelerini veya indirdiğiniz dosyaları kimseyle paylaşmıyor, hatta NordVPN bile bu bilgilere erişemiyor. Bu özellik, online gizliliğini korumak isteyen kullanıcılar için çok değerli bir avantaj.

Hız konusunda, NordVPN’in NordLynx protokolü, kullanıcılara yüksek hızlı bir bağlantı deneyimi sunuyor. Bu protokol, WireGuard® teknolojisi üzerine inşa edilmiş, bu da kullanıcılara sıkı bir gizlilik sunuyor. Özellikle büyük dosyaları indirirken veya yayın yaparken, bu yüksek hızlı bağlantı çok işe yarar.

Bir diğer önemli özellik, NordVPN’in kablosuz erişim noktalarında güvende kalmanıza yardımcı olmasıdır. Özellikle halka açık Wi-Fi noktalarını kullanırken, NordVPN, kullanıcılarını potansiyel siber tehditlere karşı korur. Aynı zamanda, Tehdit Koruması Lite özelliği, kötü amaçlı web sitelerine erişimi engeller ve cihazınızı botnet tehlikelerinden korur. Telefon için vpn önerisi arıyorsanız bu özelliklerinden dolayı NordVpn tercih etmeniz gereken bir uygulama.

3-Proton VPN: Private, Secure

mobil vpn

Proton telefon için vpn uygulaması listemizin 3.sırasında yer alıyor. Proton AG tarafından geliştirilen bu telefon vpn uygulaması 10 milyondan fazla kez indirilmiş.

Proton VPN, dijital dünyada artan güvenlik ve gizlilik endişelerini gidermek isteyenler için vaat ettiği birçok özelliğiyle dikkat çekiyor. VPN sektöründeki diğer birçok oyuncunun aksine, Proton VPN’nin en belirgin özelliklerinden biri, kullanıcılara tamamen ücretsiz bir hizmet sunmasıdır.

Bu hizmet, dünyaca ünlü şifreli e-posta hizmeti Proton Mail’in arkasındaki CERN bilim adamları tarafından tasarlandı. Bu, kullanıcılara bu VPN hizmetinin, sadece gizlilik konusunda değil, aynı zamanda bilimsel mükemmeliyet konusunda da bir güvence sunduğunu gösteriyor.

Gelişmiş özelliklere gelince, Proton VPN, 60’tan fazla ülkede 1400’den fazla yüksek hızlı sunucu sunar. Bununla birlikte, birçok akış hizmeti için destek, P2P dosya paylaşımı ve benzersiz bir Adblocker özelliği de bulunmaktadır.

Proton VPN’nin başka bir öne çıkan yönü, bağımsız denetimlerle desteklenen güvenilirliğidir. SEC Consult tarafından yapılan bağımsız denetimler, Proton VPN’nin güvenlik iddialarını doğrulamaktadır. Bunun yanı sıra, VPN hizmeti, yalnızca güvenli olduğu kanıtlanmış protokolleri kullanır, bu da kullanıcının gizliliğini ve güvenliğini garanti altına alır.

4-Turbo VPN

telefon için vpn

Turbo telefon için vpn uygulaması ile listemize devam ediyoruz. Innovative Connecting tarafından geliştirilen bu mobil vpn uygulaması 100 milyondan fazla kez indirilmiş ve kullanıcılardan ortalama 4.6 puan almış.

Turbo VPN, kullanıcılarının ağ güvenliğini WiFi noktalarında ve farklı ağ bağlantılarında üst düzeyde tutmayı vaat ediyor. IP adreslerini gizleyerek kullanıcıların isimsiz bir şekilde internette gezinmesine olanak tanıyor. Bu, internet üzerinde anonimliği koruma açısından önemli bir adım. Ayrıca, askeri düzeyde AES 128-bit şifreleme ile WiFi noktalarını ve kişisel ağları güvence altına alıyor. Bunun yanı sıra, IPsec ve OpenVPN protokolleri aracılığıyla kullanıcıların ağdaki kimliklerini gizli tutma sözü veriyor.

10 bin’in üzerinde ücretsiz sunucu ile dünya genelinde geniş bir erişim ağına sahip olan Turbo VPN, bant genişliği veya hız kısıtlaması olmadan kullanıcılara servis sağlıyor. Bu da telefon için vpn önerisi listelerinde öne çıkmasını sağlıyor.

5-Thunder VPN

Telefon için vpn listemizin son sırasında signal lab tarafından geliştirilen Thunder Vpn uygulaması bulunuyor.

Thunder vpn uygulamasının en büyük avantajlarından biri kullanım kolaylığı. Hiçbir konfigürasyona gerek duymadan, tek bir tuşla İnternet’e anonim ve güvenli bir şekilde erişim sağlayabiliyorsunuz. Bu özellik, teknolojiye yabancı olan kullanıcılar için büyük bir kolaylık sağlıyor.

Küresel bir VPN ağına sahip olan Thunder VPN, Amerika, Avrupa ve Asya bölgelerinde hizmet veriyor. Sunucu değiştirme özelliğiyle kullanıcılar, farklı ülkelere ait sunucular arasında kolaylıkla geçiş yapabiliyor.

Diğer öne çıkan özellikler arasında yüksek hızlı bant genişliği, seçilebilir VPN uygulamaları, tüm mobil veri taşıyıcılarıyla uyumluluk, kayıt tutmama politikası, akıllı sunucu seçimi ve kullanıcı dostu arayüzü bulunuyor. Ayrıca, uygulamanın reklam içeriği de minimal düzeyde tutulmuş, bu da kullanım deneyimini rahatsız etmeyen bir atmosfer sunuyor.

Telefon İçin Vpn Uygulamaları Hakkında Sonuç Ve SSS

Bu makalemizde 5 adet telefon için vpn uygulamasını paylaştık. Sizin en sevdiğiniz uygulama hangisi oldu ? Bu listeye eklemek istediğiniz mobil vpn uygulamaları varsa yorum bölümünden yazabilirsiniz. Telefon vpn uygulamaları yazımızdan sonra bunları da okumanızı öneririz;

Android için hangi VPN kullanılmalı?

Android telefonunuzda hangi telefon için vpn uygulamasının size uygun olduğunu öğrenmek için uygulamaların özelliklerini kontrol etmelisiniz.

Telefonda VPN kullanmak güvenli mi?

Eğer popüler telefon için vpn uygulamalarını kullanıyorsanız vpn kullanmanız güvenlidir. Fakat bu uygulamaların ücretli sürümlerini apk şeklinde internetten korsan sitelerden indirdiyseniz bu verilerinizin çalınmasına sebep olabilir. Bu yüzden sadece google play veya app store üzerinden indirme yapmalısınız.

Yorum yapın