En İyi 5 Sesli Konuşma Uygulaması

Bu yazımızda akıllı telefonlarınızda kullanabileceğiniz en iyi 5 sesli konuşma uygulaması listemizi paylaşacağız. Bu uygulamalar sayesinde dünyanın dört bir tarafından insanlarla sesli konuşabilirsiniz. Yeni insanlarla tanışabilir veya arkadaşlarınızla sadece internet aracılığıyla konuşabilirsiniz.

En İyi Sesli Sohbet Uygulamaları

Bu listede paylaştığımız her uygulama ücretsizdir fakat uygulama için satın alma bulundurabilir. Sizin için en iyi uygulamayı bulmak istiyorsanız yazımızın tamamını okumalısınız. Sevdiğiniz uygulamanın adını telefonunuzun uygulama mağazasında aratarak indirebilirsiniz. Hazırsanız iste karşınızda android ve IOS telefonlarda çalışabilen en iyi 5 sesli konuşma uygulaması.

1-BlindID : Anonim Canlı Sohbet

en iyi sesli sohbet uygulamaları

Sesli konuşma uygulaması listemizin ilk sırasında BlindID uygulaması bulunuyor. 1 milyondan fazla indirme alan bu uygulama, kullanıcılardan ortalama 3.6 puan almış. BlindID uygulaması ile %100 anonim olarak rastgele insanlarla sesli sohbet edebiliyorsunuz. Sizinle aynı konularla ilgilenen kişileri bulmak için uygulamanın konular bölümünü kullanabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta sesli sohbetlerin bir süre kısıtlaması olmasıdır. Bu süre içerisinde kişi arkadaşlık isteğinizi kabul etmezse ona tekrar ulaşamıyorsunuz. Eğer bir kişiyi arkadaş olarak eklediyseniz mesaj ve fotoğraf da gönderebiliyorsunuz. Son olarak uygulamanın ücretli üyeliğini alarak görüntülü görüşme özelliğini de açabilirsiniz.

2-Yalla – Sesli Konuşma Uygulaması

sesli görüşme uygulamaları

Sesli konuşma uygulaması kategorisinde en popüler uygulama olan Yalla ile listemize devam ediyoruz. Yalla Technology tarafından geliştirilen bu uygulama 100 milyondan fazla indirme almış ve ortalama kullanıcı değerlendirme puanı 4.2 puan. Uygulamanın odalar özelliği sayesinde sizinle aynı hobilere sahip insanları kolayca bulabilirsiniz. İngilizcenizi geliştirmek istiyorsanız global sohbet odalarında vakit geçirebilirsiniz. Yalla uygulaması 50 den fazla ülkede kullanılıyor. Sohbet oyunları sayesinde odalarda eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Son olarak, uygulama içinden sevdiğiniz insanlara sanal hediyeler yollayabilirsiniz.

3-Hiya- Grup ses sohbeti

android sesli konuşma programı

Sesli konuşma uygulaması listemizin 3.sırasında Hiya uygulaması bulunuyor. Hiya, grup sesli sohbet imkanı sunan harika bir uygulama olarak dikkat çekiyor. Bu platform, dünyanın her yerinden insanlarla bağlantı kurmanıza ve hikayelerinizi veya fikirlerinizi paylaşmanıza olanak tanıyor. Ücretsiz grup sesli sohbet özelliği, her türlü ilgi alanına uygun sohbet odaları ile arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirebilmenize olanak tanır. Bunun yanı sıra, yeni insanlarla tanışma ve onlarla konuşma şansını da sunuyor.

Hiya, grup sesli sohbet imkanı sunan harika bir uygulama olarak dikkat çekiyor. Bu platform, dünyanın her yerinden insanlarla bağlantı kurmanıza ve hikayelerinizi veya fikirlerinizi paylaşmanıza olanak tanıyor. Ücretsiz grup sesli sohbet özelliği, her türlü ilgi alanına uygun sohbet odaları ile arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirebilmenize olanak tanır. Bunun yanı sıra, yeni insanlarla tanışma ve onlarla konuşma şansını da sunuyor.

Hiya’nın olağanüstü hediyeler sunma özelliği, arkadaşlarınıza dileklerinizi iletmeniz için çarpıcı bir yol olabilir. Ayrıca, doğrudan bir sohbet grubunda birlikte oyun oynamanıza imkan tanıyan bir oyun merkezi de bulunuyor. Hızlı ve kolay giriş imkanı da sunan Hiya, Facebook, Google veya telefon numaranızla oturum açmanıza izin veriyor, bu da uygulamaya girişi çok daha kolay ve erişilebilir hale getiriyor.

Sonuç olarak, Hiya, arkadaşlarınızla sesli sohbet etmek, oyun oynamak, hediyeler göndermek ve eğlenceli bir toplulukla bağlantı kurmak isteyenler için harika bir sesli konuşma uygulaması.

4-Discord – Sohbet Et & Konuş

sesli konuşma uygulaması

Oyuncular arasında popüler olan Discord sesli konuşma uygulaması ile listemize devam ediyoruz. Discord, insanları bir araya getiren ve farklı ilgi alanları ve amaca yönelik topluluklar oluşturmanızı sağlayan çok yönlü bir iletişim platformu. İster yazılı, sesli veya görüntülü olsun, bu platform okul kulübünden oyun grubuna, sanat topluluğundan sadece bir araya gelip takılmak isteyen arkadaşlara kadar her şeyi destekliyor.

Metin, ses ve görüntüyle bir arada kalmak Discord’un en güçlü yanlarından biri. Videodan el sallayabilir, oyun yayını yapan arkadaşlarınızı izleyebilir veya ekran paylaşarak hep beraber çizim yapabilirsiniz. Kendi özel emojilerinizi oluşturabilir, komik videolar veya son buluşmalarınızda çektiğiniz fotoğrafları paylaşabilir ve favorilerinizi sonra tekrar hatırlamak için sabitleyebilirsiniz.

5-SoulChill – Tanışma & Sesli

Sesli konuşma uygulaması listemizin son sırasında SoulChill uygulaması bulunuyor. SoulChill, gençlerin stres olmadan milyonlarca kullanıcıyla sohbet edebileceği, sesli sohbet odaları oluşturabileceği ve hobilerini paylaşabileceği yenilikçi bir platform. İster grup içinde rahat bir sohbet, ister kişiliğinizi keşfetmek isteyin, SoulChill farklı ihtiyaçlar ve ilgi alanlarına uyum sağlayan bir deneyim sunuyor. Uygulama 10 milyondan fazla indirme ve 3.5 ortalama kullanıcı değerlendirme puanına sahip.

Sonuç Ve SSS

Bu yazımızda en iyi 5 sesli konuşma uygulaması listemizi paylaştık. Sizin en beğendiğiniz uygulama hangisi ? Yorum bölümünden yazabilirsiniz. Bu yazımızdan sonra bunları da okumanızı tavsiye ederiz;

BlindID ne işe yarar?

BlindID, kullanıcıların profilleri göz önünde bulundurulmadan anonim olarak sohbet etmelerine imkan tanıyan bir sosyal medya uygulamasıdır. Bu, insanların ön yargılar olmadan daha otantik etkileşimler kurmasına yardımcı olur.

BlindID ücretli mi?

BlindID’nin temel özellikleri genellikle ücretsiz olarak sunulmaktadır, ancak bazı ekstra özellikler veya premium üyelikler ücretli olabilir. Uygulamanın hangi kısmının ücretsiz olduğu ve hangi kısmının ücret gerektirdiği, platformun sürümüne ve kullanıcıya sunulan paketlere bağlı olarak değişebilir.

Yorum yapın