Online Korku Oyunları Mobil [2023]

Korku oyunları, oyun dünyasında popüler bir kategoridir. Kendini korkutmak çoğu insan için eğlenceli olmasa da bu kategorinin sıkı fanatikleri vardır. Eğer sizde korku oyunlarını seviyorsanız bir korku oyununu daha eğlenceli yapan şeyin bir arkadaşınızla beraber oynamak olduğunu bilirsiniz. Bilgisayarınız da yaşadığınız online oyun deneyimini telefonunuzda da yaşayabilirsiniz. Bu yazımızda arkadaşlarıyla beraber korku oyunu oynamayı sevenler için online korku oyunları mobil listemizi paylaşacağız. Bu listede yer alan tüm mobil online korku oyunları ücretsiz olarak indirilebilir ve yüksek değerlendirme puanına sahiptir. Ayrıca tüm oyunlar multiplayer oynanabilme özelliğine sahiptir. Bazı oyunlarda ayrıca tek kişilik hikâye modu da mevcuttur. İliklerinize kadar korkmaya hazırsanız listemize başlayalım.

1-Asylum77

korku oyunları apk indir
mobil korku oyunları

Multiplayer korku oyunları mobil listemizin ilk sırasında Reality77 tarafından geliştirilen Asylum77 yer alıyor. Bu oyun Google play mağazasında 1 milyondan fazla indirme ve 4.0 değerlendirme puanına sahip. Oyunda temel amacınız canavarlarla dolu olan akıl hastanesinden anahtarları toplayarak kaçabilmek. Oyunu ister arkadaşınızla beraber isterseniz tek başınıza oynayabiliyorsunuz. Çoklu oyuncu modu 4 kişiye kadar destekliyor. Anahtarları bulabilmek ise kolay değil. Peşinizde olan canavarlara yakalanmamalı ve tuzaklara düşmemelisiniz. Mücadele edeceğiniz 3 güçlü canavar her katta sizi bekliyor. Bulmacaları çözüp korkunç canavarlara yakalanmadan bu akıl hastanesinden kaçabilecek misin? Her cihazda oynanabilecek grafiklere sahip 2 kişilik korku oyunları mobil arıyorsan bu oyunu hemen indir.

2-Specimen Zero – online korku oyunları mobil

korku oyunu indir apk
en korkunç android oyunlar

Aniden yerinden zıplamaya hazırsan en iyi mobil korku oyunları listemize Specimen Zero ile devam ediyoruz. Bu oyunda kaçırılmış ve bulunduğu korkunç yer hakkında en ufak bir fikri olmayan bir karakteri kontrol ediyoruz. Akıl hastanesi, gizemli laboratuvar ve lanetli orman gibi mekanları ister kendi başınıza ister arkadaşınızla keşfedebilirsiniz. Farklı haritalarda zorlu bulmacalı çözmeye çalışırken aniden karşınıza çıkan yaratıklara yakalanmamalısınız. Unutmayın, yaratıklar çıkardığınız en ufak sesi duyabilir ve sizi gördüğü an peşinize takılabilir. Bu oyunun korku deneyimini sonuna kadar yaşamak için kulaklı oynamanızı tavsiye ederiz. 10 milyondan fazla indirme ve 4,1 puan ile online korku oyunları mobil kategorisinde efsane olmuş bu oyunu kesinlikle denemelisiniz.

3- Horror Hunt: Until Daylight

Multiplayer korku oyunları mobil listemizin 3.sırasında Dead by Daylight oyunun benzeri olan Horror Hunt oyunu var. Bu oyun 1 milyondan fazla indirme ve 4.0 değerlendime puanına sahip. 4 insanın 1 farklı boyuttan gelen canavara karşı savaştığı bu oyunda her karakter farklı bir yeteneğe sahip. İsterseniz insan avcı isterseniz canavar olarak oyunu oynayabilirsiniz. Bir arkadaşınızla coop modu veya rastgele insanlarla multiplayer modunda oynamanız mümkün. Bilgisayarınızda DBD oynadıysanız telefonunuzda da bu oyunu oynamayı sevebilirsiniz.

4- Horror Show – online korku oyunları mobil

Mobil online korku oyunları listemizin son sırasında farklı bir oynanış sunan Horror show bulunuyor. Azur games tarafından geliştirilen bu oyun 5 milyondan fazla indirmeye ve 4.4 değerlendirme puanına sahip. Oyuna terk edilmiş bir kampta 4 kişi olarak başlıyorsunuz ve her kişinin kendine özgü bir yeteneği var. Bu karakterler online oyuncu durumuna göre bazen gerçek insan bazen ise yapay zekâ olabiliyor. Oyun size 4 farklı hayatta kalandan biri veya 3 avcıdan biri olma seçeneği sunuyor. Oyunu oynadıkça karakterinizi geliştirebiliyor ve farklı özelliklere sahip karakterleri açabiliyorsunuz. Horror Show 2 kişilik korku oyunları mobil listemizde 3dr bakış açısına sahip olan tek oyun olarak yer alıyor. Bu tarz kamera açısına sahip ve yetenek gerektiren oyunları seviyorsanız bu oyuna bir şans vermelisiniz.

En iyi mobil korku oyunları listemizin sonuna geldik. Sizin telefonda oynamaktan en çok zevk aldığınız korku oyunu nedir? Yorum bölümünden tüm okuyucularla paylaşabilirsiniz. Bu oyun listemizden sonra En Gerçekçi Araba Oyunları Mobil listemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Yorum yapın