Koreli Arkadaş Edinme Uygulamaları [6 Uygulama]

Koreli arkadaş edinme uygulamaları ile Güney Kore’de yaşayan insanlarla internet üzerinden görüşebilirsiniz. Korece bilginizi geliştirmek ve pratik yapmak için bu uygulamalar çok faydalıdır. Yerinizden kalkmadan dünyanın diğer ucundan biriyle mesajlaşabilir veya görüntülü sohbet edebilirsiniz.

Korelilerle Konuşma Uygulaması

Bu yazımızda sizler için en iyi 6 adet koreli arkadaş edinme uygulamaları listeledik. Listemizde bulunan tüm uygulamalar ücretsizdir ve yüksek değerlendirme puanlarına sahiptir. Uygulamaların adlarını telefonunuzun uygulama mağazasına yazarak uygulamaları indirebilirsiniz. En iyi uygulamayı seçebilmek için yazımızın tamamını okumanızı tavsiye ederiz. Hazırsanız korelilerle tanışma uygulamaları yazımıza başlıyoruz.

1-MEEFF – Kore Arkadaş Edin

koreli arkadaş edinme uygulamaları
kore arkadaş edinme

Koreli arkadaş edinme uygulamaları listemizin ilk sırasında MEEFF uygulaması bulunuyor. AD(x)PLUS Inc. tarafından geliştirilen bu uygulama 5 milyondan fazla indirmeye sahip. MEEFF ile dünyanın her yerinden insanlarla tanışabilirsiniz. Uygulamanın filtre özelliği sayesinde sadece Koreli insanlarla sohbet etmeyi tercih edebilirsiniz. Ayrıca uygulama yaş ve cinsiyet filtresi de sunuyor. Ayrıntılı profil özelleştirme özelliği ile ilgi alanlarınızı girip sizinle aynı ilgileri olan insanları bulabilirsiniz. MEEFF uygulamasının en kötü yanı ise çok fazla reklam bulundurmasıdır.

2-Kore Arkadaş: Koreli flört

kore arkadaşlık siteleri
koreli arkadaş bulma uygulamaları

Listemizin ikinci sırasında Innovation Dating Apps tarafından geliştirilen Kore Arkadaş uygulaması var. Bu uygulama kullanıcılardan 1 milyondan fazla indirme ve 4.0 değerlendirme puanı almış. Uygulama sayesinde Korelilerle ses, video veya mesajla konuşabilirsiniz. Grup sohbet özelliği sayesinde ilgi alanlarınıza uygun gruplara katılabilirsiniz. Detaylı istatistikler sayesinde profilinizin ne kadar ziyaret edildiğini kolayca öğrenebilirsiniz. Bu uygulamanın en olumsuz tarafı ise kullanıcı filtreleme sistemine sahip olmamasıdır.

3-K-Friends – Make Korean Friend

Koreli arkadaş edinme uygulamaları listemizin 3.sırasında K-Friends uygulaması bulunuyor. K-Friends google play mağazasında 100 binden fazla indirmeye ve 4.8 kullanıcı değerlendirme puanına sahip. Bu uygulama ile dil bariyerinden endişe etmenize hiç gerek yok. Dahili çeviri sistemi sayesinde siz Türkçe yazsanız bile mesaja attığınız kişi mesajınızı kendi dilinde görüyor. Instagram benzeri uygulama içi paylaşım sistemi ise kolayca hayatınızı arkadaş listenizle paylaşabilmenizi sağlıyor. Kategorilere ayrılmış ilgi alanlarıyla da sizinle ortak hobisi olan insanlara kolayca ulaşabilirsiniz.

4-HelloTalk

Koreli arkadaş edinme uygulamaları yazımıza HelloTalk ile devam ediyoruz. HelloTalk, dil öğrenmek isteyenler için bir sosyal ağ platformudur. Kullanıcılar, farklı dillerde konuşan insanlarla iletişim kurarak pratik yapabilirler. Uygulama, kullanıcıların diğer dillere hakim olmalarını sağlayan çeşitli özellikler sunar. Örneğin kullanıcılar birbirlerinin yazılarını düzeltebilir, konuşma egzersizleri yapabilir ve dil öğrenme kaynaklarını paylaşabilirler. Ayrıca, uygulama aracılığıyla sıkça kullanılan kelimeleri ve ifadeleri öğrenebilirler. HelloTalk, dil öğrenme sürecini eğlenceli hale getiren etkileşimli bir platformdur. Bu uygulamanın filtreleri sayesinde Koreli insanlarla konuşarak Korece öğrenebilirsiniz.

5-Bottled

Koreli arkadaş edinme uygulamaları listemizin 5. sırasında Bottled uygulaması bulunuyor. Bottled, bir mesajlaşma uygulamasıdır ve Koreli arkadaş bulmak için kullanılabilir. Uygulama kullanıcıları rastgele eşleştirerek dünyanın herhangi bir yerindeki insanlarla iletişim kurmalarını sağlar. Kullanıcılar kendilerine özgü bir mesaj yazarak şişeye koyarlar ve şişeyi denize atarak Bottled uygulamasında paylaşırlar. Ardından başka bir kullanıcının şişesi açması durumunda mesaj okunur ve iki taraf da birbirleriyle iletişim kurabilirler.

Koreli arkadaş edinmek isteyenler Bottled uygulamasını kullanarak Koreli kullanıcılarla iletişim kurabilirler. Ancak uygulamanın rastgele eşleştirme sistemi nedeniyle her zaman Koreli bir arkadaş bulmak garantisi yoktur. Bunun için uygulama içinde yer alan filtreleri kullanmalısınız. Ayrıca, uygulama sadece mesajlaşma için kullanılır ve gerçek hayatta bir araya gelmek veya yüz yüze konuşmak için tasarlanmamıştır.

6-HiNative

Koreli arkadaş edinme uygulamaları listemizin son sırasında HiNative uygulaması bulunuyor. HiNative, dil öğrenmek isteyenler için tasarlanmış bir uygulamadır ve Koreli arkadaşlar edinmek için kullanılabilecek uygulamalardan biridir. Kullanıcılar, farklı dillerde konuşan insanlarla iletişim kurarak dil becerilerini geliştirebilirler. Uygulama kullanıcılara dil hakkında sorular sorma ve diğer kullanıcıların bu sorulara cevap vermesi için bir platform sağlar. Böylece aynı zamanda diğer dillere hakim olan Koreli kullanıcılarla da iletişim kurabilirsiniz ve onlardan dil öğrenme konusunda yardım alabilirsiniz.

HiNative, dil öğrenme sürecini eğlenceli hale getiren bir uygulamadır. Ayrıca Koreli kullanıcılarından kültür hakkında bilgi alabilir ve böylece Koreli arkadaşlar edinebilirsiniz. Ancak uygulamanın asıl amacı dil öğrenmek olduğu için, doğrudan arkadaşlık amaçlı kullanmak yerine, bir dil öğrenme aracı olarak tercih edilmelidir.

Bu yazımızda koreli arkadaş edinme uygulamaları listesini paylaştık. Sizin kullanmayı en sevdiğiniz uygulama hangisi ? Yorumlarda görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. Bu yazımızdan sonra şunları da okumanızı tavsiye ederiz;

“Koreli Arkadaş Edinme Uygulamaları [6 Uygulama]” üzerine bir yorum

Yorum yapın