Faceapp Benzeri Uygulamalar [En İyi 10 Uygulama]

Faceapp, 500 milyondan fazla indirme ile en popüler yapay zekâ destekli yüz değiştirme programı olarak bilinir. Uygulama ne kadar iyi olsa da bazen kullanıcıların tüm isteklerini karşılayamaz. Bu uygulamada yer almayan özellikler için faceapp benzeri uygulamalar kullanmanız gerekir. Ayrıca faceapp uygulamasında ücretli olup diğer uygulamaların ücretsiz sunduğu özelliklerde mevcuttur ve faceapp her cihazda çalışmayabilir. Bu yazımızda bu gibi durumlar için kullanabileceğiniz faceapp gibi uygulamalar listesini paylaşacağız.

Faceapp Gibi Uygulamalar

Listemizde bulunan tüm uygulamalar ücretsiz indirilebilir ve yüksek puanlara sahiptir. Size en uygun olan uygulamayı bulmak için listenin tamamına bakmanızı öneririz. Hazırsanız faceapp benzeri uygulamalar yazımıza başlayalım.

1-Cupace

yüz güzelleştirme programı ücretsiz
kendini değiştirme programı

Cupace 5 milyondan fazla indirmeye ve 4.6 değerlendirme puanına sahip yüz değiştirme uygulamasıdır. Herkesin kullanabileceği basit bir arayüze sahiptir. Herhangi bir fotoğraftan yüzleri kesip uygulamanın yüz hafızasına kaydedebilirsiniz. Kestiğiniz bu yüzler istediğiniz kadar fotoğrafta kullanılabilir. Uygulamanın dahili emoji ve yazı ekleme desteği vardır. Eğer aradığınız yüz değiştirme programı ise Cupace uygulamasını kesinlikle denemelisiniz.

2-Facetune

bedava yüz değiştirme programı
yüz güzelleştirme uygulaması

Facetune, faceapp gibi uygulamalar arasından en popüleridir. Bu uygulama sayesinde yüzünüze makyaj yapabilir ve saç renginizi değiştirebilirsiniz. Dahili yapay zekâ sayesinde tek donuşla düzenleme seçeneği mevcuttur. Facetune yüz güzelleştirme programı olarak sektörün en iyisidir. Kaşlarınızın ve dudaklarınızın boyutunu bile bu uygulama ile ayarlayabilirsiniz. Ayrıca cildinizi daha pürüzsüz yapabilir veya bronzlaştırabilirsiniz. Son olarak uygulamanın video makyaj özelliği de mevcuttur. Aynı fotoğraflarda olduğu gibi öz çekim videolarınızı da bu uygulama ile düzenleyebilirsiniz.

3-Pixl: Yüz Fotoğraf Düzenleyici

Faceapp benzeri uygulamalar listemizin 3.sırasında 5 milyondan fazla indirme almış ve 4.6 puana sahip olan Pixl yer alıyor. Eğer aradığınız yüz inceltme programı ise Pixl tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. Bu uygulama diğerlerinden farklı olarak sadece yüz güzelleştirmeye odaklıdır. Pixl ile dişinizi beyazlatabilir, gözlerinizi değiştirebilir ve teninizi kusursuz hale getirebilirsiniz. Sihirli kamera özelliği sayesinde efektleri fotoğraf çekmeden test edebilirsiniz. Bu uygulamanın kötü yanı ise yüz değiştirme ve yaşlandırma gibi efektlerin bulunmamasıdır.  Aradığınız ayrıntılı bir yüz güzelleştirme programı ise Pixl denemeniz gereken uygulamalardan biri.

4- Perfect365 Makeup Photo Editor

faceapp benzeri uygulamalar
mobil yüz güzelleştirme uygulaması

Listemizin 4. Sırasında gelişmiş bir makyaj uygulaması bulunuyor. Perfect365 1000 adet ücretsiz 400 adet ücretli makyaj seçeneği ile bu alanın en fazla seçeneğe sahip uygulamasıdır. Bu kullanımı kolay makyaj uygulaması, kırışıklıklarınızı kaldırmaktan saç renginizi değiştirmeye kadar yüzünüzün neredeyse tamamını değiştirmenizi sağlayabilir. Pefect365 da ruj, göz farı, dudak kalemi gibi 30’dan fazla makyaj malzemesini kullanabilirsiniz. Eğer vaktiniz kısıtlıysa 200’den fazla hazır ayardan birini seçerek fotoğrafınızı hemen güzelleştirebilirsiniz.

5-Photo Lab fotoğraf düzenleme

faceapp benzeri uygulamalar
Telefon da yüz düzenleme

Listemizin beşinci sırasında 100 milyondan fazla indirme almış Photo Lab uygulaması bulunuyor. Bu uygulama diğerleri gibi bir yüz inceltme programı değildir. Bu uygulama ile fotoğraflarınıza insanları şaşırtacak yaratıcı efektler ekleyebilirsiniz. Uygulama çeşitli kategorilerde 900’den fazla efekt içerir. İsterseniz eğlenceli isterseniz sanatsal efektleri kullanarak fotoğrafınızı güzelleştirebilirsiniz. Uygulama içinde yer alan akış bölümünden başkalarının yaptığı çalışmalardan ilham alabilir ve kendi düzenlediğin fotoğrafı buradan paylaşabilirsin.

6-Fotogenic

ücretsiz yüz güzelleştirme programı

Faceapp benzeri uygulamalar listemizin 6. sırasında 5 milyondan fazla indirmeye ve 4.8 değerlendirme puanına sahip Fotogenic bulunuyor. Bu uygulama ile vücudunuza dövme ekleyebilir ve kendinizi fit bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Öz çekim fotoğraflarınıza ise makyaj yapabilir ve dişlerinizi beyazlatabilirsiniz. Fotoğraf düzenleme alanında yeni olsanız bile bu uygulama ile profesyoneller gibi iş çıkarabilirsiniz. Kendi görünümünüzü değiştirmenin yanında fotoğraflarınıza çizgi film tarzında konuşma balonları ekleyebilirsiniz.

7-Reface

en iyi yüz düzeltme programı

Reface yapay zeka sayesinde kolayca yüzünüzü değiştirebileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır. Faceapp benzeri uygulamalar listemizin 7.sırasında bulunan bu uygulama 100 milyondan fazla kez indirilmiş ve kullanıcılarından 4.2 puan almış. Reface ile yüzünü kolayca bir film karakteriyle değiştirebilirsin. Sevdiğin filmin bir karakteri olarak kendini görmek istiyorsan bu uygulama tam sana göre. Ayrıca kendi yüzünün farklı cinsiyetlerde nasıl gözükeceğini de canlı olarak test edebilirsin. Fotoğraf editörü sayesinde fotoğrafları konuşturarak veya şarkı söyleterek canlandırabilirsin. Eskiden yapılması saatler süren düzenlemeler bu uygulama sayesinde bir kaç dokunuşla yapılabiliyor.

8-Hotune 

Faceapp benzeri uygulamalar listemizin 9.sırasında vücut düzenlemeye odaklanmış bir fotoğraf editörü var. Cerdillac tarafından geliştirilen Hotune 5 milyon fazla indirmeye ve 4.6 kullanıcı puanına sahip. Bu uygulama ile ten renginizi ayarlayabilir, bacak boyunuzu uzatabilir ve vücut ölçülerinizi değiştirebilirsiniz. Uygulamanın yapılış ama vücut düzenleme olsa da yüz güzelleştirmesi de yapabiliyor. Bu uygulamanın yüz düzenleme araçları sayesinde yüzünüzün görünümünü değiştirebilirsiniz.

9-FacePlay 

Faceplay resminizi tek dokunuşla anime tarzına çeviren bir yapay zeka uygulamasıdır. Tam olarak faceapp benzeri uygulamalar kategorisine uymasa da başarılı ve özgün bir uygulama olduğu için listemizde yer verdik. INNOVATIONAL TECHNOLOGIES tarafından geliştirilen bu uygulama 10 milyondan fazla indirme ve 4.1 değerlendirme puanı almış. Bu uygulama sayesinde kendinizle beraber evcil hayvanınızı da tek dokunuşla anime karakteri haline getirebilirsiniz. Anime izlemeyi seviyorsanız bu uygulamaya da bayılacaksınız.

10-AirBrush

Faceapp benzeri uygulamalar yazımızın son sırasında gelişmiş bir fotoğraf editörü olan AirBrush var. Pixocial Technology tarafından geliştirile bu uygulama 50 milyondan fazla kullanıcıya ve 4.1 değerlendire puanına ulaşmış. Bu uygulama ile cildinizi lekelerden temizleyerek pürüzsüz hale getirebilir gözlerinizi güzelleştirebilirsiniz. Ayrıca arka planı değiştirebilir ve fotoğrafınıza filtre ekleyebilirsiniz. Aradığınız gelişmiş fotoğraf editörü ise AirBrush uygulamasını hemen indirmelisiniz.

Faceapp Benzeri Uygulamalar İle İlgili Sık Sorulan Sorular

Faceapp benzeri uygulamalar listemizin sonuna geldik. Sizin en beğendiğiniz fotoğraf düzenleme uygulaması hangisi? Yorum bölümünden yazarak insanların yeni uygulamalar keşfetmesine yardım edebilirsiniz. Daha fazla uygulama ve oyun listesi için Android Rehber sitesini takip etmeye devam edin. Bu yazımızdan sonra kilit ekranına yazı yazma makalemizi de mutlaka okumalısınız.

FaceApp ücretsiz kullanma nasıl yapılır?

Faceapp uygulamasını google play veya app store üzerinden ücretsiz indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz

FaceApp ücreti ne kadar?

Faceapp uygulamasının ücreti zamanla değişebilmektedir. Güncel ücreti öğrenmek için uygulamayı indirip kontrol edebilirsiniz.

FaceApp iptal edilir mi?

Evet, faceapp uygulamasına google play ile üye olduysanız play store uygulamasını açıp abonelikler bölümünden iptal edebilirsiniz.

FaceApp ücretsiz kullanılabilir mi?

Evet faceapp uygulaması mobil uygulama mağazalarından ücretsiz olarak indirilebilir ve kullanılabilir. Fakat uygulama içinde yer alan özelliklerin çoğu ücretli abonelik ile kullanılabilir.

Facetune yerine ne kullanılır?

Facetune uygulaması yerine Faceplay, hotune, photolab gibi fotoğraf düzenleme araçlarını kullanabilirsiniz.

“Faceapp Benzeri Uygulamalar [En İyi 10 Uygulama]” üzerine 3 yorum

  1. facetune ve pixl güzel uygulama gerçekten tavsiyeniz beğendim başka uygulamalarada bakacağım

    Yanıtla
  2. Gerçekten çok güzel uygulamaları tavsiye etmişsiniz faceaap benzeri 10 uygulama ve hepsi de işlevli ve güzel

    Yanıtla
  3. Çok faydalı bilgiler var burada ve gerçekten ihtiyacım olan çok güzel bir programlar var. Ben bu sitede çok iyi bilgiler öğrendim.

    Yanıtla

Yorum yapın