En İyi Haber Uygulamaları [5 Harika Uygulama]

Haberlere erişim teknolojinin gelişmesiyle çok kolaylaştı. Eskiden sadece günlük gazetelerle haberleri takip edebilen insanlar şimdi her an yeni oluşan bir gelişmeyi akıllı telefonları ile okuyabiliyorlar. Fakat haber kaynaklarının artması bir sorunu da beraberinde getirdi. En iyi haber uygulaması hangisi ? En güncel haberlere ulaşmak için hangi uygulamayı kullanmalı ? İşte bu yazımızda sizler için seçtiğimiz en iyi haber uygulamaları listemizi yayınlıyoruz. Sizin için en uygun olanı bulabilmek için listenin tamamını okumanızı tavsiye ederiz.

En iyi haber uygulaması hangisi ?

en iyi haber uygulamaları

En iyi haber uygulamaları listesini oluştururken mümkün olduğunca birden fazla kaynaktan haber gösteren uygulamaları derledik. Her haber kaynağı ufak da olsa taraf tuttuğundan haberleri birden fazla kaynaktan okumanızı tavsiye ederiz. Hazırsanız listemize başlayalım.

1-Bundle

android en iyi haber uygulamaları

En iyi haber uygulamaları listemizin ilk sırasında Bundle news tarafından geliştirilen Bundle uygulaması var. Bu uygulama kullanıcılardan 1 milyondan fazla indirme ve 4.4 değerlendirme puanı almış. Bundle binlerce farklı kaynaktan haberleri tek bir uygulamada görmenizi sağlıyor. Kendi gündemim özelliği sayesinde istediğiniz haber kaynaklarını seçip haber akışınızı kişileştirebiliyorsunuz. Çevrimdışı modu ise internetiniz yokken haberleri okuyabilmenizi sağlıyor. Yoğun gündemi takip edecek vaktiniz mi yok ? Daily bundle ile günün önemli gelişmelerini gün sonunda bildirim olarak alabilirsiniz. Uygulamanın bu kadar gelişmiş özelliklerinin olması onu milyonlarca kullanıcının gözünde en iyi haber aplikasyonu yapıyor. Daha önce denemediyseniz bu uygulamaya mutlaka bir şans vermelisiniz.

2-Google Haberler

en iyi android haber uygulamaları

En iyi haber uygulamaları listesine google play de en çok indirilen haber uygulaması ile devam ediyoruz. Google haberler 1 milyardan fazla indirmeye ve 4.3 kullanıcı değerlendirme puanına sahip. Bu uygulama da bundle uygulaması gibi binlerce haber kaynağından haberleri size sunuyor. Takip etmek istediğiniz kategorileri seçerek o alanda yer alan gelişmeleri kaçırmıyorsunuz. Örneğin sadece Teknoloji kategorisini seçerseniz, size popüler kaynaklardan en güncel teknoloji haberlerini sunuyor. Uzun bir yolculuktasınız ve internetiniz mi yok ? Yola çıkmadan önce google haberler uygulaması ile haberleri indirmeniz yeterli. Böylece internet bağlantısı olmadan haberleri okumaya devam edebiliyorsunuz. Android haber programı arıyorsanız bu uygulama tam size göre.

3-Mynet Haber – Son Dakika Haber

android haber programı

En iyi haber aplikasyonu listemizin 3. sırasında uzun süredir yayın yapan Mynet uygulaması var. Bu uygulama google play mağazasında 5 milyondan fazla indirme ve 4.4 puan ile bulunuyor. Uygulamanın duyarlı tasarımı sayesinde telefonunuz yerine tabletinizle de haberleri rahatça takip edebilirsiniz. Sesli okuma özelliği de bulunan mynet her haberi tek dokunuşla dinleyebilmenizi sağlıyor. Gece modu özelliği ise akşamları haber okuyanlar için harika bir özellik. Haber okyanusunda boğulmak istemiyorsanız kişileştirilmiş haberler tam size göre ! Bu özelliği kullanabilmek için 30 saniyede bir profil oluşturmanız yeterli. Bunu yapmasanız bile teknoloji/finans/spor gibi detaylı kategoriler sayesinde ilgilendiğiniz içeriklere hızlıca ulaşabilirsiniz. Bunun gibi özellikler sayesinde mynet bazı kullanıcılardan tarafından en güzel haber uygulaması olarak kabul ediliyor.

4-Microsoft Start: News & more

Microsoft tarafından geliştirilen android haber programı Microsoft start ile en iyi haber uygulamaları listemize devam ediyoruz. Start uygulaması google play mağazasında kullanıcılardan 5 milyondan fazla indirme ve 4.5 puan almış. Uygulama start isminden anlaşılacağı gibi kullanıcılara güne başlarken ihtiyacı olan her şeyi göstermeyi vaat ediyor. Sadece bu uygulamayı kullanarak günün önemli haberlerine , hava durumuna ve finansal piyasaların grafiklerine hızlıca ulaşabilirsiniz. Önemli gelişmeleri okuduktan sonra daha fazla boş vaktinizi geçirmek istiyorsanız uygulama içinde yer alan mini oyunları oynayabilirsiniz. Yoldayken tüm gelişmelerden haberdar olabilmek için bu uygulamayı denemenizi öneririz.

5-Flipboard

En iyi haber uygulamaları listemizin sonra sırasında 500 milyondan fazla indirme almış Flipboard uygulaması var. Flipboard sayesinde ilgilendiğin konu ve kişiler hakkında güncel haberlere anında ulaşabilirsin. Oluşturduğun takip listelerini başkalarıyla paylaşabilir veya başkalarının listelerini takip edebilirsiniz. Üyelik sistemi sayesinde haberlere her cihazdan ulaşabilirsiniz. Flipboard listemizde bulunan uygulamalara göre daha düşük bir kullanıcı puanına sahip olsa da , gelişmiş arayüzü sebebiyle denemenizi önerdiğimiz uygulamalardan biri.

Bu yazımızda en iyi haber uygulamaları listemizi paylaştık. Size göre en güzel haber uygulaması hangisi ? Yorumlarda düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Daha fazla mobil uygulama keşfetmek istiyorsanız şu yazılarımızı da okumanızı öneririz;

Google Haberler nerede?

Google haberler uygulamasını android telefonlarınızda google play mağazasından apple cihazlarınızda ise apple app store’dan indirebilirsiniz.

Bundle ne uygulaması?

Bundle binlerce haber kaynağını tek bir uygulamadan takip etmenizi sağlayan bir haber okuma uygulamasıdır.

Yorum yapın