Bedava Premium Hesaplar Burada

Hiç oynadığını bir oyunun premium hesabını bedava denemek istediniz mi ? Bu yazımızda nasıl ücretli hesapları ücretsiz alabileceğinizi anlatacağız. Hazırsanız hangi oyunların bedava hesaplar sunduğunu anlatmaya başlayalım.

Clash of Clans

bedava hesaplar

Bedava hesaplar söz konusu olduğunda clash of clans çok popüler bir oyundur. Oyun çok uzun süredir açık olduğundan dolayı bazı kullanıcıları oyundan sıkılıp hesabını başka biriyle paylaşabilmektedir. Eğer sıfırdan clash of clans hesabı açmak ve geliştirmek istemiyorsanız bu oyunu bırakmış kullanıcıların hesaplarını internette araştırabilirsiniz. Bu oyun köy gelişimi üzerine kurulu olduğundan dolayı köyünüzü inşa etmek çok uzun sürmektedir. Bir an önce zorlu çatışmalara girebilmek için kesinlikle köy seviyesi gelişmiş bir hesap bulmalısınız. En azından köy seviyesi 9 olan bir hesap oyundan daha fazla zevk almanızı sağlayacaktır. Fakat oyunu hiç bilmiyorsanız seviye 9 bir hesapta zorlanabilirsiniz.

Clash of clans strateji tabanlı bir oyun olduğundan dolayı kullanılan her birliği iyi tanımak gereklidir. Çünkü bilmediğiniz birliklerle savaşa katılırsanız kaybedersiniz. En iyisi köy seviyesi yüksek bir hesap bulduğunuzda internette o seviyede yer alan birliklerle ilgili araştırma yapmaktır. Bunun yanında yüksek köy seviyelerinde açılan savunma binalarını da öğrenmelisiniz. Bilgisizce bu oyunu oynamak giriş yaptığınız bedava Premium hesabın kaynaklarının hemen tükenmesine sebep olabilir. Son olarak clash of clans da önemli yer tutan köy düzenlerini de bilmelisiniz. Her seviyede yeni savunma açıldığından dolayı yerleşim düzeni değişmektedir. Bu oyunda bahsedeceklerimizi bu kadardı. Şimdi clash evreninden başak bir oyun hakkında konuşacağız.

Clash Royale

Clash royale clash evreninde geçen kart tabanlı bir strateji oyunudur. Oyun 2-3 dakikalık maçlarla oynandığından dolayı clash of clans oyunundan daha hızlı bir oynanışa sahiptir. Bu oyunu zorlaştıran şey kartlarla strateji kurmaktır. Her kartın özelliklerini iyice bilip size maçı kazandıracak desteyi oluşturmak zorundasınızdır. Fakat yapabileceğiniz desteler sınırlıdır. Oyun her yeni hesaba aynı klasik kartları verir. Yeni kartları açabilmek için oynamaya devam etmeniz gerekir. Üst seviye kartlar içinde sadece oynamanız yetmez. Bazı kartları çıkarabilmeniz için çok şanlı olmanız veya oyuna bol bol para yatırmanız gerekir. Tam bu sebeple oyuncular clash royale bedava premium hesap arayışına girerler.

Bu oyun clash of clans oyunundan sonra çıksa da onun gibi eski bir oyundur. 2016 yılından beri milyonlarca kişi tarafından oynanmıştır. Oyunun üzerinden 6 sene geçtiğinden dolayı iyi hesaba sahip kullanıcılardan çok bırakan mevcut. Bu oyunu bırakan insanlara sorarak bedava premium hesap sahibi olabilirsiniz. İsterseniz çevrenizde bildiğiniz oyunculara sorabilir isterseniz de internette araştırabilirsiniz. Mobildiyarı gibi internet siteleri oyunu bırakmış oyuncuların premium hesaplarını ücretsiz paylaşmaktadır. Bu hesaplar ile ender çıkan kartlara hemen sahip olabilir ve oyun kazandıracak desteler oluşturabilirsiniz.

Call of Duty Mobile

Listemizin en sonunda Activision tarafından geliştirilen cod mobile oyunu var. Bu oyun sayesinde sevdiğinizi call of duty deneyimini telefonunuzda yaşayabiliyorsunuz. Oyunu oynamak ücretsiz olsa da savaş biletlerini ve silah skinlerini alabilmek için para ödemeniz gerekiyor. Eğer bunlar için para ödemek istemiyorsanız ücretsiz premium hesapları kullanabilirsiniz. İnterette bulabileceğiniz bu hesaplar bazen yüzlerce skin içerebiliyor. Çünkü oyunu uzun süre boyuncu oynamış profesyonel oyuncular bu hesapları internette ücretsiz paylaşabiliyor. Sıradan silah kaplamaları ile oynamaktan sıkıldıysanız mutlaka bu ücretsiz premium hesapları denemenizi tavsiye ederiz. Mobildiyarı sitesinden oynamak için ücretsiz ve bol skinli call of duty mobile hesapları bulabilirsiniz. Hesabın ne kadar dolu olacağı ise tamamen şansınıza kalmış bir durum.

Bu yazımızda bedava hesaplar bulabileceğiniz oyunları listeledik. Siz hangi mobil oyun için bedava premium hesap arıyorsunuz ? Yorumlar da belirtebilirsiniz.

Kaynak : https://mobildiyari.com/

Yorum yapın