Anime İzleme Uygulaması [En İyi 3 Uygulama]

Anime izleme uygulaması kullanarak telefonunuzda yüksek çözünürlükte animeler izleyebilirsiniz. Sevdiğiniz animeleri telefonunuza indirerek internetiniz olmadığı zamanlarda da izlemeye devam edebilirsiniz. İzleme geçmişinizi kaydederek yarım bıraktığınız animelere kolaylıkla geri dönebilirsiniz. Telefonunuza indirebileceğiniz onlarca anime izleme uygulaması bulunuyor. Siz işe yaramaz uygulamalarla vakit kaybetmeyin diye bu listeyi hazırladık. Listemizde yer alan uygulamaların tamamı yüksek değerlendirme puanlarına sahiptir. Sizin için en iyisini bulabilmeniz için listenin tamamını okumanızı tavsiye ederiz.

1-AnimeciX

anime izleme uygulaması
en iyi anime izleme uygulaması

Listemizin ilk sırasında OnMu¿ tarafından geliştirilen AnimeciX uygulaması bulunuyor. Bu uygulama google play mağazasında 500 binden fazla indirme ve 4.0 puan almış. AnimeciX ile bir animenin tüm detaylarına erişebilirsiniz. Listeleme özelliği sayesinde daha sonra izlemek istediğiniz veya tavsiye ettiğiniz animeleri listeleyip bunları paylaşabilirsiniz. Bildirimleri etkinleştirerek yeni çıkan bölümlerden anında haberdar olmak ise çok kolay. Uygulamanın dahili video oynatıcısı sayesinde animeleri hd kalitede izleyebilirsiniz. Neyi izleyeceğinize karar veremiyor musunuz? AnimeciX keşfet sistemi ile sevdiğiniz animelere benzer animeleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Gelişmiş bir anime izleme uygulaması arıyorsanız AnimeciX ilk tercihiniz olmalı.

2-Crunchyroll

türkçe anime izleme uygulaması
telefondan anime izleme

Dünyanın en popüler anime izleme uygulaması ile listemize devam ediyoruz. Crunchyroll bu zamana kadar kullanıcılardan 50 milyondan fazla indirme ve 4.6 değerlendirme puanı almış. Uygulama bir anime Japonya’da yayınlandıktan 1 saat sonra animeyi kullanıcılarına izletebiliyor. Böylece sıkı takip ettiğiniz animenin yeni bölümüne hemen ulaşabiliyorsunuz. Crunchyroll dünyanın en büyük anime koleksiyonuna sahip olsa da bu içeriklerin çok azı Türkçe altyazı destekliyor. Uygulamanın bir diğer kötü yanı ise ücretsiz üyelikle içeriklerin tamamına erişememenizdir. İngilizceniz iyiyse ve ücretli üyelik alacaksanız bu uygulamayı kullanmanızı öneririz. Hızlıca yeni bölüm eklemesi ve geniş anime kütüphanesi Crunchyroll uygulamasını para vermeye değer kılıyor.

3-Anime tv – Anime Tv Online HD

Listemizin 3.sırasında Anime Tv anime izleme uygulaması yer alıyor. 500 binden fazla indirilen bu uygulama kullanıcılardan 4.1 değerlendirme puanı almış. Bu uygulama sayesinde 10.000’den fazla animeyi izleyebilirsiniz. Detaylı kategori sayfası sayesinde izlemek için yeni animeler keşfedebilirsiniz. Uygulama Türkçe altyazıyı hiç desteklemiyor. Bu yüzden ingilizce bilmiyorsanız indirmenizi tavsiye etmiyoruz.

Bu yazımızda en iyi 3 anime izleme uygulamasını listeledik. Sizin en beğendiğiniz uygulama hangisi oldu ? Yorumlarda bu uygulamalar harici bir uygulamayı da paylaşabilirsiniz. Bu yazımızdan sonra daha fazla uygulama keşfetmek için şunları da okumanızı öneririz;

Anime hangi uygulamadan izlenir?

Android telefonunuzdana anime izlemek için AnimeciX uygulamasını kullanmanızı tavsiye ederiz. Bu uygulamayı beğenmediyseniz anime izleme sitelerini tarayıcınızda açarak izleyebilirsiniz. Günümüzde neredeyse her sitenin mobil uyumlu teması bulunmaktadır.

Crunchyroll yasal mı?

Crunchyroll mobil uygulaması tamamen yasaldır. Bu yüzden çoğu içeriği izleyebilmek için ücret ödeyerek abone olmanız gerekmektedir. Uygulama yeni anime bölümlerini çok hızlıca ekleyebilmesiyle öne çıkmaktadır.

Netflix de anime var mı?

Evet, Netflix de içerisinde anime kategorisi bulundurduğundan dolayı bir anime izleme uygulaması sayılabilir. Fakat bu kategoride yer alan animelerin sayısı diğer uygulamalara göre çok kısıtlıdır.

Yorum yapın