Android’de Müzik İndirme [2023]

Telefonumuzda müzik dinlemek çok keyiflidir ama müzikler için internete ihtiyacımız vardır. İnternet bağlantımız olmadığı zamanlar müzik dinlemek için android müzik indirme programı kullanarak müzikleri önceden indirebilirsiniz. Android telefonlar, müzik dinleme deneyimini daha keyifli hale getirmek için birçok müzik indirme uygulamasına ev sahipliği yapmaktadır. Bu uygulamalar arasında en iyi olanları seçmek, kullanıcılar için zor bir iş olabilir. Bu makalemizde, android cihazlar için en iyi müzik indirme uygulamalarının bir listesini paylaşacağız, böylece kolayca android müzik indirme işlemini yapabileceksiniz. Bu listede yer alan tüm uygulamaların ismini Google play üzerinden aratarak indirebilirsiniz.

1-MYT Müzik- Dinle ve İndir

android müzik indirme programı
en iyi mp3 indirme programı

En iyi müzik indirme programı arıyorsanız ilk tercihiniz kesinlikle MYT uygulaması olmalıdır. Bu uygulama Google play mağazasında 100 milyondan fazla indirmeye sahiptir. Uygulama herkesin kullanabileceği basit bir arayüze sahip. Uygulamayı açtıktan sonra arama bölümüne istediğiniz şarkıyı yazın ve arayın. İndirmek istediğiniz şarkıyı bulduktan sonra sağ tarafında yer alan mavi indirme butonuna dokunarak indirebilirsiniz.

2-Şarkı Evreni – Müzik İndirme

muzik indirme uygulamasi
telefona şarkı indirme

Şarkı evreni youtubeden müzik indirme programı alanında en iyisidir. Bu uygulama 10 milyondan fazla indirmeye ve 4.7 gibi harika bir değerlendirme puanına sahiptir. Uygulamayı açtıktan sonra isterseniz ana sayfada yer alan popüler müziklere göz atabilir isterseniz arama bölümünden istediğinizi arayabilirsiniz. Şarkı evreni müzik indirmenin yanında dahili bir müzik oynatıcıya da sahiptir. Çal butonuna dokunarak müziği indirmeden önce dinleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcılarına mp3 ve mp4 formaları arasında tercih yapabilme imkânı sunmaktadır. Telefona müzik indirme işlemi sonrası müziklerinizi Music/BK_Müziklerim klasöründe bulabilirsiniz.

3-Tubazy Müzik

mobil müzik indirme uygulaması

Android müzik indirme listemizin üçüncü sırasında 1 milyon indirme ve 4.7 puana sahip Tubazy uygulaması bulunuyor. Bu uygulama ile de müziklerinizi mp3 ve mp4 formatında indirebilirsiniz. Uygulama içinde yer alan reklamlardan kurtulmak için VIP üyelik satın alabilirsiniz. Ayrıca uygulama dahili bir müzik oynatıcısı sunuyor.

4. Audials Play

android de müzik indirme

Listemizin dördüncü sırasında farklı bir android müzik indirme programı bulunuyor. Bu uygulama ile dünya çapında 100.000’den fazla radyo istasyonunu ve podcasti dinleyebilirsiniz. Radyo da çalan müzikleri de kaydedip telefonunuza indirebilirsiniz. Radyo kanalının yanında yer alan üç noktaya basın ve Record Song seçeneğine dokunun. Durdurmak için gene aynı yerden Stop Recording seçeneğine dokunmanız yeterlidir.

5-Deezer: Music & Podcast Player

Deezer abonelik ücreti olan en iyi müzik indirme programı olarak listemizde yer alıyor. Bu uygulama bir abonelik sistemine sahip olsa da ücret ödemeden bazı kısıtlamalar ile kullanabilirsiniz. Uygulamanın size özel önerileri ile hoşunuza gidecek yeni müzikleri keşfedebilirsiniz. Dışarıda adını bilmediğiniz bir müzik mi duydunuz? Deezer SongCatcher özelliği ile müziği anında bulabilir ve indirebilirsiniz. Bu uygulamanın kötü tarafı ise ücretsiz sürümünde reklamlar içermesidir. Fakat, diğer uygulamalar arasında ücretsiz sürümü en gelişmiş telefona müzik indirme uygulamasıdır.

Bu yazımızda en iyi youtubeden müzik indirme programı ve android müzik indirme listesini paylaştık. Bundan sonra Android İçin En İyi 4 Video İndirme Programı yazımızı okumanızı öneririz.

Yorum yapın