Android İçin En İyi 4 Video İndirme Programı

Android telefonların en çok kullanılma alanlarının başında sosyal medya ve video izlemek gelir. Günümüzde telefonların ekranları çok kaliteli olduğundan dolayı telefon üzerinden film bile izlemek keyiflidir. Fakat video izlemek için her zaman internet bağlantımız bulunmaz. Uzun bir yolculuğa çıkacaksanız mobil verinizden film izlemek size pahalıya patlar. Bu yüzden izlemek istediğiniz videoları telefonunuza indirmeniz gereklidir. Her video izleme platformu videoları indirebileceğiniz bir özelliği barındırmaz. Bu gibi durumlarda telefona video indirme programı kullanmanız gereklidir. Bu yazımızda android en iyi video indirme programı listemizi sizlerle paylaşacağız.

Telefonda video nasıl indirilir?

akıllı telefona video indirme

Akıllı telefonunuza video indirmek için savefromnet gibi internet sitelerini veya video indirme yazılımlarını kullanabilirsiniz. İnternet siteleri kesinti problemi yaşattığından ve kötü bir arayüze sahip olduklarından dolayı verimsizdirler. Mobil uygulamalar kullanarak daha hızlı ve kolayca mobil video indir işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu uygulamalar telif sıkıntılarından dolayı çoğunlukla Google play mağazasında bulunmazlar. Uygulamaları apk olarak indirmeli ve kurmalısınız. Alternatif olarak En İyi Play Store Benzeri Uygulamalar yazımızda yer alan mağazaların birini kullanarak indirebilirsiniz.

1-Snaptube

android izledigin videoyu indirme 
android video indirme 

Her siteden video indirme programı Android telefonlar için Snaptube uygulamasıdır. Bu uygulama 40 milyondan fazla kullanıcıyla sektörün en popüler uygulamasıdır. Snaptube ile facebook,instagram,tiktok gibi 50’den fazla internet sitesinden ücretsiz video indirebilirsiniz. Video indirirken 144 p den 4k kalitesine kadar seçim yapabilmenizi sağlar. Eğer telefonunuzun depolama alanı az ise çözünürlüğü düşürerek istediğiniz videoyu indirebilirsiniz. Ayrıca bu uygulama mp3 ve m4a formatında ses dosyalarını da indirebilmenizi sağlar. Uygulamayı Snaptube yazısına tıklayarak indirirseniz güvenlikten endişe etmenize gerek kalmaz. İndirme sayfasında olumlu yorumları ve apk dosyasının virüs taramasını görebilirsiniz. Uygulamayı açtıktan sonra isterseniz link yapıştırarak isterseniz uygulamanın dahili tarayıcısı ile videoyu bularak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Android en iyi video indirme programı kesinlikle Snaptube programıdır.

2-TubeMate

android youtube indirme programı
android video yakalama 

Bu telefona video indirme programı ilk başta sadece youtube odaklı paylaşılsa da şuan tüm sitelerden video indirebilmektedir. Yüz milyondan fazla indirme almış güvenilir bir uygulamadır. Uygulama her yaştan kullanıcının anlayabileceği basit bir arayüze sahiptir. Tek bir videoyu onlarca farklı formatta indirmeyi destekler. Bu uygulama ile bir youtube müzik videosunu mp3 olarak telefonunuza kaydedebilirsiniz. Youtube da yer alan oynatma listelerini tek dokunuşla indirebilirsiniz. Ayrıca uygulama aynı anda çoklu video indirmeyi destekler. Youtube premium satın almak istemiyorsanız bu uygulamayı denemelisiniz.

Mobil Madencilik Uygulamaları

Android telefonunuzda ücretsiz bitcoin kazanabileceğinizi biliyor muydunuz ? Mobil madencilik uygulamaları yazımızı hemen okumanızı öneririz. Başlığın üzerine tıklayarak yazıya gidebilirsiniz.

3-KeepVid

android telefon video indirme

Her siteden video indirme programı Android için arayışınız devam ediyorsa KeepVid uygulamasını deneyebilirsiniz. Bu uygulama sadece videoları değil müzik sitelerinden mp3 dosyası indirmeyi de destekler. Tüm sitelerden istediğiniz kaliteyi seçerek kolayca video indirebilirsiniz. Keepvid uygulaması aynı anda çoklu video indirmeyi ve video indirmesini duraklatabilmeyi destekler. Son olarak uygulamayı kurmak istemezseniz Keepvid internet sitesini de kullanabilirsiniz.

4- Tüm Videolar İndiricisi 2019

Google play mağazasında bulabileceğiniz bir mobil video indir uygulaması arıyorsanız Tüm Videolar İndiricisi 2019 ihtiyacınızı karşılamak için hazır. Bu uygulama play store da 100 milyon üzeri indirmeye ve 4.7 değerlendirme puanına sahip. Uygulamayı indirdikten sonra dahili tarayıcısı ile indirmek istediğiniz videoyu bulduktan sonra indirme butonuna dokunmanız yeterlidir. Bu uygulama onlarca video formatını ve kalite seçeneğini destekliyor. Ayrıca indirdiğiniz videoları duraklatabilir ve sonra devam ettirebilirsiniz. Videoları ister dahili hafızanıza isterseniz sd kartınıza indirebilirsiniz. Bu uygulama diğerlerinden farklı olarak play mağazasında bulunduğundan dolayı bazı videoları indirmeyi desteklemeyebilir. Örneğin youtube videoları telif hakkından dolayı indirilemez.

Bu yazımızda telefonda video nasıl indirilir sorusunu cevapladık ve android en iyi video indirme programı listemizi paylaştık. Siz telefonunuza video indirirken hangi uygulamayı kullanıyorsunuz? Yorum bölümünden tüm okurlar ile paylaşabilirsiniz.

Yorum yapın